Leto nám ustupuje do úzadia a prichádza opäť čas, kedy deti idú do školy. Ukážte s nami vďaku učiteľom a venujte im kyticu z čerstvých farebných kvietkov, ktoré rozžiaria tento deň a nastavia príjemnú atmosféru na začiatok školekého roka. Malé pozornosti taktiež prehlbujú vzťah učiteľa a dieťaťa.

 

Zasa je tu prvý školský deň. Prídite si s vašimi deťmi vybrať kytičku pre učiteľky a učiteľov.

Učitelia hrajú významnú rolu v živote našich detí. Učia ich a vedú ich za lepšou budúcnosťou. Darovanie milej kytičky značí príjemný štart do nového roku. Zapojenie detí do výberu floristických aranžmánov môže niesť kreatívny a vzdelávací podtón. Povzbudzuje ich, aby ocenili krásu prírody a umenia. 

 

04.09. 2023 SME TU PRE VÁS NA OBOCH PREVÁDZKACH OD 07:00

 

Ako vybrať správny darček pre učiteľa/ku?

U nás v kvetinárstvach FLORISTA ponúkame výber hotových kytíc a aranžmánov pripravených z čerstvých kvietkov a doplnkov. Prídete, vyberiete, zaplatíte a hurá do školy!

V našej ponuke môžete čakať:

  1. Mini kytičky: Malé viazaničky z pestrých, prevažne lokálnych kvietkov ako napr Slnečnice, Ruže, Astry, Georgíny,..

  2. Flower boxy: V ponuke pre vás chystáme aj kvetinové aranžmány rôznych veľkostí. 

  3. Malé izbovky: Na zváženie sú určite aj maličké izbovky, ktoré obdarovaným vydržia. V ponuke máme malé Sukulenty, Lopatkovce, Ružičky,..

  4. Stabilizované Ruže: Aranžmány zo stabilizovaných Ruží, ktoré vydržia až 7 rokov. Vyrábame ich do menších črepníkov v rôznych farebných tónoch,..

 

Ku každému daru môžeme pridať ručne maľovanú želaciu kartičku od našej šikovnej maliarky a floristky Maríny.